Můj pohled na svět. Nejhorší diskreditací politických poměrů je, když si bývalí aktivní svazáci a zarputilí pionýři hrají na pravicové politiky.

Bez čínského komentáře

Proč má Babiš tak vysoké volební preference? Je to zfalšované a nebo jsou občané tací blbci?


Myslet si, že nás od kágébáckého Prognostického ústavu zachrání nějaký estébák Babiš který po listopadu 89 přišel k penězům díky svým konexím z doby normalizace, pak je s naší benevolencí a díky naší hlouposti dalších dvacet let hrabal, je prostě nesmysl.

Teď má i politickou moc, kterou tomuto bratrstvu rudé pracky studenti 17. listopadu 1989 vyfoukli pod nosem. Je proto pro nás nejvyšším stupněm hrozby že i Albertov při výročí studentského svátku tyhle perfidní svině bezostyšně obsadili... A lidi jim to žerou.

A vůbec nejhorší diskreditací politických poměrů je, když si bývalí aktivní svazáci a zarputilí pionýři hrají na pravicové politiky.

Klaus který už na základní škole (Sadská) držel v pionýrském stejnokroji pravidelně službu na chodbě a sekýroval své spolužáky, Topolánek, absolvent vojenské školy o kterém se tvrdí že je potomkem jedné z největších komunistických sviní, blízkého spolupracovníka prezidenta Novotného a posléze gubernátora Ostravy Mamuly, Nečas aktivní svazák z bolševického pelechu který se ukázal kvůli své sexuální aféře být trapným šaškem a skončil jako obchodník s komunistickou Čínou, ti opravdu nemohou být zárukou ke změně poměrů k lepšímu. Dochází k fenoménu, který dobře známe.

Všechno se opakuje a kdo nezná svou minulost je odsouzen ji prožít znovu. Teprve po čase vyplouvají na světlo problémy, které se měly pojmenovat a vyčistit hned po roce 1989, ale až s odstupem let je jasné, co se nestalo a stát mělo. Možná stačí problémy pojmenovat, ale chybí kritické myšlení. Existují bohužel lidé, kteří říkají či donedávna říkali, jak je Babiš úžasný a skvělý, protože to přece psali v těch a těch novinách. Ale vždyť jsou to jeho noviny! Nejde o politiku, ale o firemní záměr. ANO, bude líp – jistě, pro náš byznys. Proto taky okamžitě bez mrknutí oka oseká peníze pro ministerstvo sociálních věcí, protože ho problémy lidí na okraji společnosti, kam se dostávají ne vlastní vinou právě děti, vůbec nezajímají. Ale to je přece základ demokracie, že silnější ochrání slabšího! Ne že ho zašlápne.

Jestli tandem Zeman a Babiš ovládnou tento stát, bude se patrně muset použít recept na změnu, který onehdy Zeman zmínil... buď demokratickou či nedemokratickou cestou... Myslím, že ta nedemokratická je více na místě...


Jindřich Čech, sociální sítě

NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Jaro Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Kritické myšlení Krokonoše Kuras Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Ptáci Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Žáby Židovské Život na dlani

Popular Posts

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...