Islám, zbraně a finanční podpora. K tomu aby se socialisté udrželi u moci potřebují hlasy skupiny obyvatel odkázané na sociální dávky.

Setkání....s levicí kdo se v tom má vyznat?
Islám vede válku proti naší civilizaci tak jak nejlépe dovede, pomocí vypatlanců,
kteří se cítí být hrdiny, když zabijí neozbrojené, nevinné lidi. Kdyby islám dokázal postavit zbrojovky, zkonstruovat a vyrobit tanky a bojová letadla bylo by se čeho bát.

 Protože to islámské země nikdy nedokáží, stačily by jen tvrdé policejní represe, omezení sociální péče pro přistěhovalce z těchto zemí a odříznutí IS od dodávek zbraní a finanční podpory. Je to jednoduché, ale nic takového žádná socialistická vláda neudělá, k tomu aby se socialisté udrželi u moci potřebují hlasy skupiny obyvatel odkázané na sociální dávky.

 Proto se množství lidí kteří jí pobírají neustále zvětšuje a hodí se k tomu i přistěhovalectví. Zaplatí to ti, kteří dokáží stát na vlastních nohou, ti které socialisté nazývají pravicí a které obviňují z špatného stavu ekonomiky.

Zdroje jsou, jak řekl jeden náš socialista, jsme to my, kteří pracujeme a platíme daně. Islamismus ale není to největší nebezpečí které nám hrozí. Je to barbarské Rusko, které se ve své tupé agresivitě nehodlá zastavit před ničím.

 Tomu nejvíce vyhovuje pozornost upřená na islámský terorismus, nikdo se pak nezabývá ruskými tankovými svazy které jsou připravené na ruské západní hranici.Jindřich Čech, sociální sítě
NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Jaro Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Kritické myšlení Krokonoše Kuras Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Ptáci Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Židovské Život na dlani

Popular Posts

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...