Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé. Zlo z Východu umí hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky.

Putinova generalita
Generál Patton svého času na konci války se vyjádřil směrem k Sovětům " dejte mi naftu a já je nakopu zpátky za Ural". Nezapomněli mu to, snad v roce 1949 zahynul za záhadných okolností. 

Podplukovník Kuklinski předal Američanům kolem 30 tisíc zpráv o přípravách Varšavské smlouvy na jadernou válku, bojištěm kde měli zahynout miliony lidí byl polský a český koridor. Proto Sověti nechali zřídit vojenské fabriky na Slovensku. Během času zemřeli za záhadných okolností Kuklinského oba dva synové.

 Pjotr Popov vynikající sovětský agent, který dával zprávy i Američanům byl spálen za živa v peci krematoria. Když před více než 20 lety se potopil trajekt Estonia se stovkami lidí na palubě, zůstalo tajemstvím, že příčinou nebyly jen špatně fungující vrata lodě. Tento trajekt převážel často špičkové zbraně, které prodávali soukromé ruské osoby. Když se to dozvěděla ruská tajná služba nechala v tragický den na palubě poblíž těch špatně fungujících dveří náklaďák na kterém bylo umístěno výbušné zařízení. Mělo to být údajně varování překupníkům. Bohužel právě výbuch údajně vrata poškodil tak, že došlo k tak rychlému potopení a loď se převrátila.

Gruzínský novinář Gonkadze působící na Ukrajině, která byla tehdy pod vlivem moskevského knechta Kučmy, byl zavražděn a později se kdesi našla jeho hlava.

Bývalý ukrajinský prezident Juščenko byl členy ruské tajné služby postříkán neznámou tekutinou, která mu zohyzdila tvář. 
Michaila Chodorkovského zavřel Putin, neboť ho ohrožoval politicky na 10 let do vězení, ale dal rozkaz, že ho ve vězení nesmí nikdo zabít. 
Advokát Magnitskij, který zastupoval amerického podnikatele v Rusku Browdera, zahynul ve vězení, novinářka Politkovská byla zavražděna, bývalý agent Litviněnko byl otráven poloniem. Krátce po uveřejnění motta tak zv. "Antikrizinského marše "Vesna", který byl v řadě měst Ruska naplánován na 1.března, sděleného Borisem Němcovem, " budět Putin budět krizi, budět vojny, něbudět Putin něbudět krisi, budět mir", byl tento opoziční politik v Moskvě zavražděn.

Ruští vojáci nejdříve jak teroristé přepadli krymský parlament aby pak okupovali celý Krym a po té bylo teprve vyhlášeno referendum, a "neznámí zelení mužíci" přímo řízeni Putinem rozpoutali válku na východě Ukrajiny. Shora jen namátkou uvedené příklady dokazují, že Rusko se vrátilo do svých nejhorších časů vojenského násilí, anektování blízkého příhraničí, expanzionismu a imperialismu. Je pozoruhodné, že jako za Stalina za tím vším stojí opět jeden člověk, bývalý průměrný agent KGB, pravoslavný věřící Vladimír Vladimírovič Putin. To vše dokazuje, že Rusko od dob založení Moskevské Rusi, se nejen nezbavilo svého strachu ze Západu, který by nejraději Putin zničil, ale v genech jako psychopatický znak mu zůstaly "byzantské mravy-podlost, zbabělost, prodejnost, lstivost, lež, maximální centralizace, zbožštění osobnosti a asiatské mravy mongolských dobyvatelů- s neúctou k osobnosti a lidským právům, s kultem síly a násilí. s mocí despotů a bezprávím.

" Ve své povýšenosti , jako vítěze nad Napoleonem a Hitlerem pohrdá Rusko ve svém přesvědčení své vyvolenosti a toho pravého křesťanství "pravoslavné víry" především se západním "zkaženým" západním světem.Na začátku 21.století se stalo největším světovým nepřítelem svobody, prosperity a blahobytu a je schopno i vyvolat konflikt především v Evropě, kterou již Stalin chtěl okupovat kdysi celou. Chová se stejně jako Hitler před druhou světovou válkou, když to samé chtěl Hitler pomocí ideologie nadřazenosti jedné rasy. Evropa se nachází na křižovatce svých novodobých dějin, kdy dochází ke střetu toho starého, co bylo příčinou katastrof 20.století a toho nového, které by mělo zajistit mír a prosperitu a především uchování nejen tohoto kontinentu, ale celé planety pro příští generace.

 Bohužel opět se ukazuje, že "politická garnitura" není připravena a schopna nejen včas reagovat ale i takovéto situace řešit, stejně jako to bylo před II.sv.válkou. Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé.
 Věděl to tehdy Hitler a ví to bohužel i Putin, proto se mu daří hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky. Neboť ví, když vyhraje, tak bude ve své zemi z které mezitím vytvořil "válečný národ" brán jako vítěz a když prohraje, tak je to jeho konec.

 Zdá se však, že stále občané Evropy ani politici včetně naší země si to neuvědomují a nebo to nechtějí pochopit, což by bylo to nejhorší !


Bohumil Řeřicha, sociální sítě


Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Bažant na špeku Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Guláš - dančí Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Jaro Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Krakonoš Králíček obecný Kritické myšlení Krkonoše kuchyně Kuras Kuřecí Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ornitologie Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Ptáci Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vietnam Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Zánět močových cest Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Žáby Židovské Život na dlani

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...