Svět je malý a o náhody tu není nouze.


Zajímavé souvislosti. 
Návrat ze světa na Západ....

Václav Klaus provozuje na hanspaulském zámečku takový roztomilý rybník a v tom rybníku žijí žáby, které kvákají všechny stejně. Kvákají, že Rusko je prima a Západ je ošklivý. Od tlamy k tlamě nese se unisono jednotný mocný proruský kvák. A ten zámeček ausgerechnet platí Petr Kellner, který - jako na potvoru - těží v Rusku zlato.

No a jindy zase jede Zaorálek do Číny a tam na jejich ministerstvu zahraničí podepíše smrdutý kus papíru, že už nehájíme lidská práva v Tibetu. Byla to jen taková Havlova úchylka. Prostě naše blbost, nechaj vodpustit. No a v té Číně pracuje Zaorálkův kolega z Lidového domu pan Tvrdík a pracuje tam pro koho? ..no přeci pro Petra Kellnera, který v Číně usiluje o licenci na Home kredit. Nekonečný trh! A tenhle pan Kellner jako na potvoru vydal knihu jakéhosi sinologa o tom, že Čína je prima země a že Tibet ji patří právem a vůbec nemá smysl se nad tím trápit. Inu: Svět je malý a o náhody tu není nouze. Tak to jen na okraj k tématu proměny české zahraničně politické orientace.

Zjistil jsem, že jsem dalajlámista. A zpátečník, který je na straně toho strašného Západu.


NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Jaro Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Kritické myšlení Krokonoše Kuras Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Ptáci Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Židovské Život na dlani

Popular Posts

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...