Requiescat in Pace Slávku příteli přátel


Reqiescat in pace R.I.P.

Co se stane mezi přáteli na Facebooku pokud zemře oblíbený přítel, který měl výrazně pozitivní myšlení a oslovil tak bezmála 4 tisíce přátel, i virtuálních. Hodně přitažlivá byla jeho ranní oslovení křestními jmény pro všechny, i přání od srdce. Byly to tak prosté věty a odpovědi v chatu, že každého potěšily. Pokud Slávek (skutečné křestní jméno) horoval pro svobodný život a upozorňoval na politické potíže vlády měl k tomu důvod. Organisoval setkání přátel v Praze, o tom existují fotografie. Jak a co se manifestací podařilo prosadit, nevím.

Vím, ale že jeho přátelská komunita neustále truchlí a vzpomíná. Taky od srdce. Věřím, že někteří u počítače pláčou. Mají proč, mají důvod. V jejich sestavení přátel není nikdo takový a asi se dlouho nenajde.

Slávek přátelům hrál a zpíval na kytaru a točil svá videa s úsměvem. S úsměvem a srdečnými slovy si rozuměl s každým, potěšil každého.  Slávek se vydal na dlouhou pouť svého budoucího spravedlivého světa přátel a zanechal nám smutek, vzpomínku a pohled na foto se svými čtyřmi ještě malými dětmi.

Zanechal na Facebooku pro velkou skupinu přátel co ho znali, jednu velkou citlivou vzpomínku na skutečné rozvíjející aktivní přáteltství co se může rodit i na sociální síti, když dojde k setkání u společných vět, diskuzí, chatů a manifestací za lepší budoucnost. 

Nezažili jste, nesuďte. Společenství truchlí se všemi souvisejícími projevy na jeho zdi. Slávku dík za všechny tvoje přátele. 

Měls dobrý vztah k hudbě, pro tebe umění Královny houslí Anne Sophie Mutter

Anne-Sophie Mutter - Air aus der Suite Nr. 3 von Johann Sebastian Bach 

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Bažant na špeku Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Guláš - dančí Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Jaro Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Krakonoš Králíček obecný Kritické myšlení Krkonoše kuchyně Kuras Kuřecí Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ornitologie Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Ptáci Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vietnam Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Zánět močových cest Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Žáby Židovské Život na dlani

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...