O nejvyšším dobru a zlu

Slunce zapadá do temnot světa
Základní podstatou světové politiky je rozeznat různé stupně zla. Paralelně probíhající války v muslimském jsou svou podstatou jsou mnohokrát méně nebezpečné než konflikt na východě Ukrajiny.

Muslimské země nemají vlastní vědecký a průmyslový potenciál, který by jim dovolil hrát první housle.
Čína, i když je hospodářským gigantem, dobře zná své místo ve světě a rozhodně neusiluje o ztrátu svého globálního trhu.Naopak Rusko, i když je v drtivé většině hodnot na úrovni zaostalých zemí, závislé pouze na vývozu surovin jako země třetího světa, má neustálou snahu dokazovat, že je mocností. Bezprecedentní útok který vede na Ukrajinu která odmítla vlézt do ruského chomoutu jménem Euroasijská unie musí svobodný svět tvrdě odmítnout. Relativismus zemí svobodného světa pouze posiluje megalomanské choutky ruského diktátora, který slušnost a diplomatické jednání považuje za slabost. 

Žádný stát moderního světa nevyvraždil tolik svých občanů a obyvatel obsazených území jako Rusko. 
Tam kam vstoupili Rusové, ať v carských či sovětských nebo ruských uniformách došlo k úpadku, rozpadu morálních hodnot a destrukci společnosti. Jednou z největších chyb historie bylo prohlášení Winstona Churchilla o pomoci Sovětskému svazu napadeného Německem. Tím ruský zločinecký sytém fakticky legitimizoval a důsledky přijetí Ruska mezi spojence musíme řešit dodnes. Místo aby byla válka mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem byla chápána jako boj dvou gangsterských systémů, byl jednom z nich a to tomu horšímu, udělen pardon.
   Svobodný svět se bez ohledu na případné hospodářské ztráty, které jsou ovšem přeháněné, musí vymezit proti ruské říši zla.
 Zbytek za něj udělá nízká ruská porodnost, alkoholismus a příliv všemožných asijských přistěhovalců. Myslím, že je nejvyšší čas spustit opět železnou oponu a to na rusko-ukrajinské hranici. (Jindřich Čech - sociální sítě FB)

Antonín Dvořák Symphony No.9 The New World 
Nádherný zážitek, skvělý přednes dirigent Herbert von Karajan. 

  Pro novou energii a tonizaci synapsí soustřeďte se na krásu hudby.

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...