Předjaří syrový pohled stromů do krajiny

Pomezní
Květ Ibišku

Původní název má doplnit obrázek,
ale zatím hledám a není. Spokojte se prozatím s květem Ibišku a zasněženou horskou krajinou.

Je to charakteristické...doma v místnosti kvete Ibišek, ale venku ještě vládne zima.

Vypadá to, že neumíme být zapálení pro cokoliv, práci, koníček, a pak jsme často takové znechucené, rezignované trosky. Nejsme srdcem při práci. Netěší nás to, nepostupujeme v díle. Jak by taky, když se neumíme soustředit na konkrétní činnost, podřídit svůj režim nějaké věci, jako by nám na tom nezáleželo.
Matka Tereza řekla: Není důležité dělat velké věci, ale malé věci s velkou láskou. Moudrá to žena.
Je nádherné pozorovat děti, s jakou bezprostředností a soustředěností kreslí obrázek pro maminku, stavějí nejvyšší věž z kostek, budují hrad na písku, nebo vaří oběd pro panenku. V té chvíli není pro ně nic důležitějšího. Zkuste je od této činnosti odlákat nebo jim ji přerušit. Nepochodíte.

Bylo by fajn, kdybychom uměli být tak nadšení (až posedlí) vším co děláme……a nekoukali na hodinky.

NEVÍTE KAM DÁL?

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Andrej Kiska Anna Kurnikova au-pair Basshunter Brandi Carlile Brilianty Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Die Moldau Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Drahé kameny Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy evergreen Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fejeton Forever Young Fotografie Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Houby Humor Imunita kojení a spánek Internetové smetiště Islám Izrael Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Kobane Komunitní sítě Korsika Kritické myšlení Krokonoše Kuras Lady Gaga Lara Fabian Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Les Lyžování Manipulace Markéta Šichtařová Martinské Holé Mobbing Monitorovací přístroje Moře Moudro Moudrost věků Mozart Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory News Novinky O dobrodiních O nejvyšším dobru a zlu Ovar Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Počasí Podnikání Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Předjaří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Radujme se Relax Rostou Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Stoicismus Strach Svoboda Symphony no. 9 Šikana Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé The Beach Boys The ultimate western Trautenberk Trpajzlíci U řeky Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úředník Václav Havel Válka Vánoce Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen WCstory Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zákon Ze smetiště internetu Zelené Zimní sporty Židovské Život na dlani

Popular Posts

Vybraný příspěvek

STRACH a společnost. Pomalu i dost rychle se vytrácí rozum ve svobodné zemi? Takhle se jako společnost necháme státem vydírat? Já říkám "Nedej se člověče zalepit strachem a šikanou!"

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ Dlouho to vypadalo, že základem společnosti je rodina  (a leckdo se zastydlou pubertou by ještě dodal, že zákl...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...