Můj pohled na svět. Nejhorší diskreditací politických poměrů je, když si bývalí aktivní svazáci a zarputilí pionýři hrají na pravicové politiky.

Bez komentáře
Proč má Babiš tak vysoké volební preference? Je to zfalšované a nebo jsou občané tací blbci? 
Myslet si, že nás od kágébáckého Prognostického ústavu zachrání nějaký estébák Babiš který po listopadu 89 přišel k penězům díky svým konexím z doby normalizace, pak je s naší benevolencí a díky naší hlouposti dalších dvacet let hrabal, je prostě nesmysl.

Teď má i politickou moc, kterou tomuto bratrstvu rudé pracky studenti 17. listopadu 1989 vyfoukli pod nosem. Je proto pro nás nejvyšším stupněm hrozby že i Albertov při výročí studentského svátku tyhle perfidní svině bezostyšně obsadili... A lidi jim to žerou.

A vůbec nejhorší diskreditací politických poměrů je, když si bývalí aktivní svazáci a zarputilí pionýři hrají na pravicové politiky.

Klaus který už na základní škole (Sadská) držel v pionýrském stejnokroji pravidelně službu na chodbě a sekýroval své spolužáky, Topolánek, absolvent vojenské školy o kterém se tvrdí že je potomkem jedné z největších komunistických sviní, blízkého spolupracovníka prezidenta Novotného a posléze gubernátora Ostravy Mamuly, Nečas aktivní svazák z bolševického pelechu který se ukázal kvůli své sexuální aféře být trapným šaškem a skončil jako obchodník s komunistickou Čínou, ti opravdu nemohou být zárukou ke změně poměrů k lepšímu. Dochází k fenoménu, který dobře známe.

Všechno se opakuje a kdo nezná svou minulost je odsouzen ji prožít znovu. Teprve po čase vyplouvají na světlo problémy, které se měly pojmenovat a vyčistit hned po roce 1989, ale až s odstupem let je jasné, co se nestalo a stát mělo. Možná stačí problémy pojmenovat, ale chybí kritické myšlení. Existují bohužel lidé, kteří říkají či donedávna říkali, jak je Babiš úžasný a skvělý, protože to přece psali v těch a těch novinách. Ale vždyť jsou to jeho noviny! Nejde o politiku, ale o firemní záměr. ANO, bude líp – jistě, pro náš byznys. Proto taky okamžitě bez mrknutí oka oseká peníze pro ministerstvo sociálních věcí, protože ho problémy lidí na okraji společnosti, kam se dostávají ne vlastní vinou právě děti, vůbec nezajímají. Ale to je přece základ demokracie, že silnější ochrání slabšího! Ne že ho zašlápne.

Jestli tandem Zeman a Babiš ovládnou tento stát, bude se patrně muset použít recept na změnu, který onehdy Zeman zmínil... buď demokratickou či nedemokratickou cestou... Myslím, že ta nedemokratická je více na místě...


Jindřich Čech, sociální sítě

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...