Islám, zbraně a finanční podpora. K tomu aby se socialisté udrželi u moci potřebují hlasy skupiny obyvatel odkázané na sociální dávky.

Setkání....s levicí kdo se v tom má vyznat?
Islám vede válku proti naší civilizaci tak jak nejlépe dovede, pomocí vypatlanců,
kteří se cítí být hrdiny, když zabijí neozbrojené, nevinné lidi. Kdyby islám dokázal postavit zbrojovky, zkonstruovat a vyrobit tanky a bojová letadla bylo by se čeho bát.

 Protože to islámské země nikdy nedokáží, stačily by jen tvrdé policejní represe, omezení sociální péče pro přistěhovalce z těchto zemí a odříznutí IS od dodávek zbraní a finanční podpory. Je to jednoduché, ale nic takového žádná socialistická vláda neudělá, k tomu aby se socialisté udrželi u moci potřebují hlasy skupiny obyvatel odkázané na sociální dávky.

 Proto se množství lidí kteří jí pobírají neustále zvětšuje a hodí se k tomu i přistěhovalectví. Zaplatí to ti, kteří dokáží stát na vlastních nohou, ti které socialisté nazývají pravicí a které obviňují z špatného stavu ekonomiky.

Zdroje jsou, jak řekl jeden náš socialista, jsme to my, kteří pracujeme a platíme daně. Islamismus ale není to největší nebezpečí které nám hrozí. Je to barbarské Rusko, které se ve své tupé agresivitě nehodlá zastavit před ničím.

 Tomu nejvíce vyhovuje pozornost upřená na islámský terorismus, nikdo se pak nezabývá ruskými tankovými svazy které jsou připravené na ruské západní hranici.Jindřich Čech, sociální sítě
Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...