Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé. Zlo z Východu umí hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky.

Putinova generalita
Generál Patton svého času na konci války se vyjádřil směrem k Sovětům " dejte mi naftu a já je nakopu zpátky za Ural". Nezapomněli mu to, snad v roce 1949 zahynul za záhadných okolností. 

Podplukovník Kuklinski předal Američanům kolem 30 tisíc zpráv o přípravách Varšavské smlouvy na jadernou válku, bojištěm kde měli zahynout miliony lidí byl polský a český koridor. Proto Sověti nechali zřídit vojenské fabriky na Slovensku. Během času zemřeli za záhadných okolností Kuklinského oba dva synové.

 Pjotr Popov vynikající sovětský agent, který dával zprávy i Američanům byl spálen za živa v peci krematoria. Když před více než 20 lety se potopil trajekt Estonia se stovkami lidí na palubě, zůstalo tajemstvím, že příčinou nebyly jen špatně fungující vrata lodě. Tento trajekt převážel často špičkové zbraně, které prodávali soukromé ruské osoby. Když se to dozvěděla ruská tajná služba nechala v tragický den na palubě poblíž těch špatně fungujících dveří náklaďák na kterém bylo umístěno výbušné zařízení. Mělo to být údajně varování překupníkům. Bohužel právě výbuch údajně vrata poškodil tak, že došlo k tak rychlému potopení a loď se převrátila.

Gruzínský novinář Gonkadze působící na Ukrajině, která byla tehdy pod vlivem moskevského knechta Kučmy, byl zavražděn a později se kdesi našla jeho hlava.

Bývalý ukrajinský prezident Juščenko byl členy ruské tajné služby postříkán neznámou tekutinou, která mu zohyzdila tvář. 
Michaila Chodorkovského zavřel Putin, neboť ho ohrožoval politicky na 10 let do vězení, ale dal rozkaz, že ho ve vězení nesmí nikdo zabít. 
Advokát Magnitskij, který zastupoval amerického podnikatele v Rusku Browdera, zahynul ve vězení, novinářka Politkovská byla zavražděna, bývalý agent Litviněnko byl otráven poloniem. Krátce po uveřejnění motta tak zv. "Antikrizinského marše "Vesna", který byl v řadě měst Ruska naplánován na 1.března, sděleného Borisem Němcovem, " budět Putin budět krizi, budět vojny, něbudět Putin něbudět krisi, budět mir", byl tento opoziční politik v Moskvě zavražděn.

Ruští vojáci nejdříve jak teroristé přepadli krymský parlament aby pak okupovali celý Krym a po té bylo teprve vyhlášeno referendum, a "neznámí zelení mužíci" přímo řízeni Putinem rozpoutali válku na východě Ukrajiny. Shora jen namátkou uvedené příklady dokazují, že Rusko se vrátilo do svých nejhorších časů vojenského násilí, anektování blízkého příhraničí, expanzionismu a imperialismu. Je pozoruhodné, že jako za Stalina za tím vším stojí opět jeden člověk, bývalý průměrný agent KGB, pravoslavný věřící Vladimír Vladimírovič Putin. To vše dokazuje, že Rusko od dob založení Moskevské Rusi, se nejen nezbavilo svého strachu ze Západu, který by nejraději Putin zničil, ale v genech jako psychopatický znak mu zůstaly "byzantské mravy-podlost, zbabělost, prodejnost, lstivost, lež, maximální centralizace, zbožštění osobnosti a asiatské mravy mongolských dobyvatelů- s neúctou k osobnosti a lidským právům, s kultem síly a násilí. s mocí despotů a bezprávím.

" Ve své povýšenosti , jako vítěze nad Napoleonem a Hitlerem pohrdá Rusko ve svém přesvědčení své vyvolenosti a toho pravého křesťanství "pravoslavné víry" především se západním "zkaženým" západním světem.Na začátku 21.století se stalo největším světovým nepřítelem svobody, prosperity a blahobytu a je schopno i vyvolat konflikt především v Evropě, kterou již Stalin chtěl okupovat kdysi celou. Chová se stejně jako Hitler před druhou světovou válkou, když to samé chtěl Hitler pomocí ideologie nadřazenosti jedné rasy. Evropa se nachází na křižovatce svých novodobých dějin, kdy dochází ke střetu toho starého, co bylo příčinou katastrof 20.století a toho nového, které by mělo zajistit mír a prosperitu a především uchování nejen tohoto kontinentu, ale celé planety pro příští generace.

 Bohužel opět se ukazuje, že "politická garnitura" není připravena a schopna nejen včas reagovat ale i takovéto situace řešit, stejně jako to bylo před II.sv.válkou. Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé.
 Věděl to tehdy Hitler a ví to bohužel i Putin, proto se mu daří hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky. Neboť ví, když vyhraje, tak bude ve své zemi z které mezitím vytvořil "válečný národ" brán jako vítěz a když prohraje, tak je to jeho konec.

 Zdá se však, že stále občané Evropy ani politici včetně naší země si to neuvědomují a nebo to nechtějí pochopit, což by bylo to nejhorší !


Bohumil Řeřicha, sociální sítě


Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...