Komunisté byli sice zbaveni moci politické, ale díky Klausovi a Zemanovi se zmocnili skutečně reálné moci v zemi, totiž moci ekonomické.

Imaginární pes s kloboukem  (Katerina Lisova).
Lidé, kteří byli za komunismu skutečně "u vesla" byli vedle těch pár nejvyšších ideologických funkcionářů, lidé z ekonomického a vůbec hospodářského vedení státu. I lidé ze "stranického vedení" na nižší úrovni, byli zcela závislí na těchto "kapitánech socialistického průmyslu".
 Václav Klaus založil svou ODS pro tyto lidi. Slíbil jim doslova, že vstoupí-li do jeho strany, nebude v budoucnu nikoho zajímat jejich činnost v dobách komunismu.

  Komunisté byli sice zbaveni moci politické, ale díky Klausovi a Zemanovi se zmocnili skutečně reálné moci v zemi, totiž moci ekonomické. 

Využili svých znalostí a styků a nestydatě se obohatili a stali novou POLITICKOU "ELITOU" v Klausovském, postkomunistickém státě. Čím více se Česká republika integruje do západní ekonomiky EU, tím více ztrácí tato nová mocenská vrstva na vlivu. Její současné přiklánění se k Rusku je logické a divil bych se, kdyby tomu bylo jinak. Jsou ochotni zradit národ ve prospěch ruské despocie, protože jim jde o materiální zájmy, lidově řečeno o koryto. Ta současná ukrajinská krize má pro Českou republiku v podstatě pozitivní dopad. Signalizuje konec klausovsko-zemanovského oblbování českého občana. Je koncem jejich moci a koncem jejich zlodějen. Proto Václav Klaus a Miloš Zeman tak zoufale kolem sebe kopou a mobilizují poslední , nacionalistické a fašistické síly.


Jsou to a vždycky byli "přirození" spojenci komunistů, protože v podstatě jimi nikdy nepřestali být.


Stepan Benda sociální sítě
Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...