Sociální síť facebook tajně experimentovala se svými uživateli

Na sociální síti je relaxace nebo stress?
Na sociální síti přátel Facebooku je relaxace nebo stress?

Sociální síť Facebook  manipulovala s příspěvky svých uživatelů.

 Na jejich zdi filtrovala negativní nebo pozitivní zprávy a následně zkoumala, jak se dotyčným změní jejich vlastní aktivita.
Pokus měl zjistit, jaký vliv mají na naši aktivitu na Facebooku příspěvky ostatních. Nic netušícím uživatelům byly na jejich zdi filtrovány pozitivní či negativní příspěvky. Na základě toho pak lidé z Facebooku zkoumali jejich následnou aktivitu na sociální síti.  "Facebook tajně manipuluje se svými uživateli, aby je učinil smutnými," napsala na svém Twitteru americká aktivistka Lauren Weinstein, která se zabývá moderními technologiemi. Taková manipulace ale může mít neblahé důsledky, upozornila.  Tweet doprovodila fotografií muže, který chce spáchat sebevraždu.

Mezi právníky, politiky a internetovými aktivisty vyvolal experiment pohoršení. Označili jej za skandální, strašidelný a znepokojivý.

Facebook má vůbec skandální obsah a filtruje pozitivní uživatele...více se sleduje a hlavně sdílí ten hnus, špína humor, lidská smetiště a moral insanity. Pozoruji to už dlouhou dobu, tady se dobrá práce a pozitivní příspěvky neudrží - nikdo je nevidí (prostě nejsou nějak zmizí).

 O stránkách nemluvím - ty jsou silně kráceny na viditelnosti!


Ze zdroje: aktualne.cz

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...