Karel Schwarzenberg vrací úder

Slušný člověk Karel už není vázán funkcí - min. zahraničí a diplomacií - a tedy správně vrací úder.
Karel vrací úder...ale má recht. Zeman je totiž usurpátor moci. A to už není legrace pro tisk a televizi. Kromě toho je vypočitatelný ochlasta a troska...atd. Napsal jsem vypočitatelný - záměrně.
Jen laboratoř otestuje hladinku alkoholu prezidenta...

Naši švejci zemanovi jásají zase vypočitatelně...
Lékaři alkoholiky přesně popisují ... proto píšu často se skrytým vtipem a podtextem a nemusí to být hned zřejmé z textu.
Cituji: "Zeman jako první přímo zvolený prezident věří, že mu to dává větší pravomoci. Říká, že dodržuje ústavu, ale není vázán ústavními zvyklostmi. Takový výklad ústavy už v minulosti využili k uchopení moci jiní - například Německo v roce 1933 nebo únor 1948 v Československu," řekl exministr listu Kleine Zeitung.

Schwarzenbergova kritika naráží především na to, že Zeman ignoroval návrhy parlamentních stran na řešení vládní krize a jmenoval premiérem Jiřího Rusnoka. List Kleine Zeitung připomněl, že nový premiér musí nyní do 30 dnů požádat Poslaneckou sněmovnu o důvěru, a i když ji nezíská, zřejmě bude moci "ze Zemanovy milosti" vládnout až do regulérních voleb v květnu příštího roku.
S tím se ale prý pětasedmdesátiletý Schwarzenberg nehodlá smířit. "Jako starší ročník, který zažil diktaturu, budu proti tomu bojovat všemi silami. Budeme bránit legalitu republiky v plném nasazení," prohlásil.

Zdroj: ČT24.cz

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...