Jak si udržet zdraví a dobrou mysl i ve vyšším věku. Zapojte rozum. Ty špeky co na na zadku slečny nosí vypadají opravdu hrozně!

Po 80 ti letech stále v pohybu  a nové kolo favorit
do obrázku klikni pro zvětšení.....

Kvalita v hyper a super marketech je s časem horší a horší - kam až budou schopni zajít, čím nás budou krmit za pět let?
Nedělám si iluze.

Nadnárodní firmy jsou dravci, kteří dělají jen to, co se jim dovolí. Když jim to nebudeme jíst, budou s tím muset něco udělat, nebo jim to nekvalitní jídlo shnije v regálech.

Co k tomu říci víc?
Nedat se , nekupovat nekvalitní potraviny a jiné zboží co postrádá kvalitu a nemáme důvěru.

Musíme se snad přejídat? Ne. 

Zapojte rozum. Pokud nevíte jak a co to je - jsou tu poradny nebo třeba sousedé co to zvládli a dobří lidé s vlastními zásadami.

Válet se po gauči u televize nebo jezdit na kole - i to je řešení.


 Ty špeky co na na zadku slečny nosí vypadají opravdu hrozně!
Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...