Requiescat in Pace Slávku příteli přátel


Reqiescat in pace R.I.P.

Co se stane mezi přáteli na Facebooku pokud zemře oblíbený přítel, který měl výrazně pozitivní myšlení a oslovil tak bezmála 4 tisíce přátel, i virtuálních. Hodně přitažlivá byla jeho ranní oslovení křestními jmény pro všechny, i přání od srdce. Byly to tak prosté věty a odpovědi v chatu, že každého potěšily. Pokud Slávek (skutečné křestní jméno) horoval pro svobodný život a upozorňoval na politické potíže vlády měl k tomu důvod. Organisoval setkání přátel v Praze, o tom existují fotografie. Jak a co se manifestací podařilo prosadit, nevím.

Vím, ale že jeho přátelská komunita neustále truchlí a vzpomíná. Taky od srdce. Věřím, že někteří u počítače pláčou. Mají proč, mají důvod. V jejich sestavení přátel není nikdo takový a asi se dlouho nenajde.

Slávek přátelům hrál a zpíval na kytaru a točil svá videa s úsměvem. S úsměvem a srdečnými slovy si rozuměl s každým, potěšil každého.  Slávek se vydal na dlouhou pouť svého budoucího spravedlivého světa přátel a zanechal nám smutek, vzpomínku a pohled na foto se svými čtyřmi ještě malými dětmi.

Zanechal na Facebooku pro velkou skupinu přátel co ho znali, jednu velkou citlivou vzpomínku na skutečné rozvíjející aktivní přáteltství co se může rodit i na sociální síti, když dojde k setkání u společných vět, diskuzí, chatů a manifestací za lepší budoucnost. 

Nezažili jste, nesuďte. Společenství truchlí se všemi souvisejícími projevy na jeho zdi. Slávku dík za všechny tvoje přátele. 

Měls dobrý vztah k hudbě, pro tebe umění Královny houslí Anne Sophie Mutter

Anne-Sophie Mutter - Air aus der Suite Nr. 3 von Johann Sebastian Bach 

Popular Posts

NEVÍTE KAM DÁL?

O nejvyšším dobru a zlu Tenkrát na východě Dies irae Ze smetiště internetu Svoboda Sociální sítě Den boje za svobodu a demokracii czaktualne Kariera Historie Dobrý vtip Můj pohled na svět Příroda Radujme se Události ve světě Analogie Internetové smetiště Ukrajina Válka CZportal Peníze Sametová revoluce Facebook Trpajzlíci Za vaši a naši svobodu Cestování Fotografie Humor Islám Láska Pověz mi co jíš... Prezident Teroristé evergreen teen song's Amerika Debaty a názory Etické a humánní principy Google Tenkrát na Západě Aktuální info Analýza Dvorak From the New World Fejeton Hledání na internetu Komunitní sítě Legendy taneční hudby News Novinky Názory Politika Příběhy Události na internetu Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Brilianty Cestování. Moře Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropská unie Hledání Izrael Kaddafi Karel Kryl Korsika Les Lyžování Lékař Markéta Šichtařová Martinské Holé Moudro Počasí Psychopatologie Předjaří Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus The ultimate western Zimní sporty český folklor a tance Šmejdi Židovské 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Basshunter Brandi Carlile Bylinky Cicero Die Moldau Diskuze Dobromysl obecná Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Forever Young Harlej Hlad Houby Imunita kojení a spánek Kamenný most Kačaba Kelly Family Kobane Kritické myšlení Krokonoše Kuras Káva Lady Gaga Lara Fabian Lékař a bylinky Manipulace Mobbing Monitorovací přístroje Moudrost věků Mozart Moře Mustafa Kemal Atatürk O dobrodiních Ovar Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Podnikání Pohádky Povodně Přítel rodiny Relax Rostou Rušičky Smetana Sokrates Stoicismus Strach Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Trautenberk U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel Vánoce WCstory Wimbledon Zelené Zákon au-pair kávovar Úředník Šikana Švejk

Vybraný příspěvek

Dobrý vtip! Židovský....

Grilování....steak Do domu vedle početné katolické rodiny se nastěhoval Žid. Každý pátek, v den tradičního katolického půstu, když katol...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...